Vesta sedan

Dizajn KTORÝ NENECHÁ NIKOHO ĽAHOSTAJNÝM

LADA Vesta sedan je päťmiestny sedan, ktorý má štvordverovú trojpriestorovú karosériu so samostatným batožinovým priestorom.

LADA Vesta to je automobil LADA novej generácie - elegantná, rýchla, pohodlná. Silueta sedanu navrhnutá v jednom "X" koncepte, ktorý predstavuje novú firemnú identitu, ktorá je ľahko rozpoznateľná v detailoch: spredu tmavá farba mriežky chladiča, na bokoch vystupujúci tvar X, ktorý nájdete aj vzadu na svetlách reflektorov.

Odvážny návrh vozidla LADA Vesta pôsobí dynamicky a atleticky a nezostane bez povšimnutia na ceste.

LADA Vesta je jednoducho automobil, v ktorom sa spája moderný dizajn a priestranný interiér.

Granta liftback

PEVNÝ CHARKTER

LADA 2191 Granta je päťdverový dvojpriestorový station wagon, vyznačujúci sa skvelým manévrovacími schopnosťami a vynikajúcimi jazdnými parametrami.

Dynamický štýl a objemný batožinový priestor - to je nová kombinácia LADA GRANTA liftback! Zároveň sme ponechali "rodinné črty" automobilov Lada Granta - prijateľnú cenu, priestrannú kabínu a crossoveru svetlú výšku.

Granta je spoľahlivý pomocník, s ktorým môžete ísť doslova po všetkých cestách s plným nákladom alebo bez – vždy bude vaším verným priateľom.

LADA Granta je milovaná pre kombináciu dobrej riaditeľnosti a silnej nápravy.

Lada 4x4

LEGENDA

LADA 4×4 Legendárny automobil, ktorý sa hodí do extrémnych podmienok.

Tento automobil zdolal severný pól a Mount Everest, je účastník Paríž Dakar a pokoril Antarktídu. Poznajú ho a majú ho radi priaznivci na všetkých kontinentoch.

LADA 4×4 – je unikátnym modelom, ktorý otvoril novú éru v histórii vozidiel s pohonom 4×4.

Vydarené spojenie komfortu osobného vozidla a prechodnosťou terénneho vozidla. Keď sa potrebujete dostať po zasneženom poli, po ceste podmytou dažďom, s nepredvídaným príchodom do močaristej pôdy, vyjsť hore na kamenistý svah a potom vyjsť priamo na asfaltovú cestu, LADA 4×4 je Váš výber.

Kalina Cross

JEDNODUCHO PRAKTICKÁ

LADA 2194 CROSS je päťdverový dvojpriestorový MESTSKÝ CROSSOVER, váš všestranný spoločník do každej situácie a to ako v mestskej džungli tak aj za jej hranicami.

LADA Kalina Cross je bez najmenších pochybností všestranné vozidlo, ktoré je prispôsobené na zložité cesty.

Z tohto dôvodu má automobil zvýšenú svetlú výškou, upravené bezpečnostné charakteristiky, jedinečne navrhnutý interiér a tým v teréne stabilnejšie jazdné vlastnosti.

A samozrejme rozmery modelu LADA Kalina Cross zaisťujú vozidlu výhodu pri parkovaní v stiesnených mestských podmienkach.

Lada 4x4 Urban

KOMFORT, ŠTÝL A OFF-ROAD SCHOPNOSTI

LADA 4x4 Urban je dvojpriestorový trojdverový mestský crossover s vysokou priechodnosťou, ktorú zaručuje náhon všetkých štyroch kolies.

LADA 4x4 Urban je obľúbený automobil, ktorý je vhodný do každej situácie v mestskej džungli a za jej hranicami.

Neostali sme ľahostajní k požiadavkám a prianiam vodičov v mestských podmienkach a preto sme vytvorili originálny, štýlový a komfortný automobil LADA 4x4 Urban.

Auto legenda LADA 4x4 je teraz schopná na oveľa viac.

Kalina hatchback

TVOJE MESTO, TVOJA LADA

LADA 2192 Kalina je päťdverový dvojpriestorový hatchback, vyznačujúci sa skvelým manévrovacími schopnosťami a vynikajúcou dynamikou.

Rozmery modelu LADA Kalina zaisťujú vozidlu výhodu pri parkovaní v stiesnených mestských podmienkach.

Vydať sa na výlet s rodinou alebo priateľmi, priniesť domov kufor plný potravín - na vyriešenie tisíc úloh je tu váš verný asistent LADA KALINA.

Kompaktný a praktický mestský automobil LADA Kalina so všetkými výhodami - viac elegancie, pohodlia a bezpečnosti.

scroll up